Aktualności

Luty 7, 2019


pierwsza wizyta

- Uruchomienie gabinetu partnerskiego to kolejny krok w rozwoju Kliniki Bocian. Cieszymy się, że będziemy obecni w kolejnym dużym mieście, tym razem w Szczecinie. To dobra wiadomość zwłaszcza dla pacjentów z północno-zachodniej Polski, gdyż będą mieli teraz znacznie bliżej do naszych specjalistów, a wśród nich z wielką przyjemnością witamy dr n. med. Tomasza Bączkowskiego. Swoim ogromnym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami w leczeniu niepłodności będzie wspierał pary w Szczecinie w spełnieniu ich marzeń o rodzicielstwie – mówi Bartosz Mrugacz, dyrektor ds. rozwoju Kliniki Bocian.

 

Nowy gabinet partnerski znajduje się przy ul. Parkowej 4A i będzie w pełni zintegrowany z pozostałymi placówkami Kliniki Bocian. Pacjentów w Szczecinie przyjmować będzie dr n. med. Tomasz Bączkowski, który od lat skutecznie pomaga parom starającym się o dziecko. Z dużym zaangażowaniem zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności, andrologią, zaburzeniami endokrynologicznymi u kobiet i mężczyzn oraz prowadzeniem ciąż.

 

Dr n. med. Tomasz Bączkowski posiada specjalizacje z zakresu ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii. Z wyróżnieniem ukończył Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, obronił także pracę doktorską z dziedziny immunologii rozrodu. Przez lata zdobywał doświadczenie zawodowe w polskich i zagranicznych szpitalach uniwersyteckich. Posiada certyfikat europejski w zakresie embriologii klinicznej - senior clinical embriologist - ESHRE. Należy także do Europejskiego Towarzystwa Rozrodu i Endokrynologii (ESHRE) oraz Europejskiego Towarzystwa Endokrynologicznego (ESE). Dr Bączkowski jest autorem licznych prac z zakresu niepłodności, embriologii i ginekologii, publikowanych w recenzowanych czasopismach. Stale zwiększa również swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w krajowych i międzynarodowych szkoleniach oraz konferencjach naukowych.