Aktualności

pierwsza wizyta

Bezpłatne warsztaty
- rozmawiamy
o IN VITRO

Zapraszamy do Kliniki Bocian w Poznaniu na bezpłatne warsztaty z cyklu „Od niepłodności do rodzicielstwa”. Spotkanie poświęcone będzie IN VITRO i poprowadzi je dr n. med. Grzegorz Mrugacz, dyrektor medyczny Klinik Bocian.

pierwsza wizyta

Klinika Bocian jest
już w Poznaniu

Klinika Bocian rozpoczęła swoją działalność w kolejnym mieście - w Poznaniu. Nowoczesna placówka leczenia niepłodności zlokalizowana jest w Nobel Tower. Wcześniej funkcjonowała tam Klinika IVITA, która w efekcie przejęcia dołączyła do sieci Klinik Bocian.

pierwsza wizyta

Sosnowiec: Rekrutacja do programu refundacji in vitro

Już 14 marca 2019 roku o godzinie 8.00 w Klinice Bocian w Katowicach rozpocznie się rekrutacja par do miejskiego programu polityki zdrowotnej „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Sosnowca w latach 2017-2020”.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Badania kliniczne w Klinice Bocian

Poszukujemy pacjentek chętnych do uczestnictwa w badaniu klinicznym, sprawdzającym, czy nowy badany lek w porównaniu z placebo podwyższy wskaźnik ciąż u kobiet w trakcie procedury in vitro (IVF) lub procedury wstrzyknięcia zawartości plemnika bezpośrednio do oocytów (ICSI).