Najlepsza decyzja


Nie mogliśmy uwierzyć...
Lekarz prowadzący:

dr Bartosz Pietrzycki

Klinika:

Klinika Bocian Białystok

Z mężem staraliśmy się o dziecko przeszło 5 lat. Robiliśmy wszystkie możliwe badania i nie było konkretnej przyczyny tego abyśmy nie mogli być w ciąży. Klinika Bocian była naszą drugą kliniką do której zgłosiliśmy się z problemem i bardzo się cieszymy, że do was przyszliśmy.

Doktor Pietrzycki pomógł nam, dzięki niemu mamy Maję. Oczywiście in vitro. Wszystko udało się za pierwszym razem. Potem ciąża i tu też obeszło się bez problemów. Poród i cesarskie cięcie naturalnie u dr Pietrzyckiego. Wszystko cudownie my już w domu i dzwoni telefon, to dr Pietrzycki, który powiedział, że muszę przyjechać na wizytę. Wiec pojechałam od razu po telefonie. Z gabinetu wyszłam blada jak ściana "guz miejsca łożyskowego". Podczas cesarskiego ciecia usunął dwa guzki i wysłał do analizy. Dr Pietrzycki dał namiary na dalszą diagnostykę i lekarza. Na szczęście wszystko jest dobrze.

Podejście do in-vitro to najlepsza decyzja w naszym życiu. Jeszcze raz dziękujemy dla przecudownych Pań położnych i wspaniałych lekarzy.

Opowiedz o swojej wyjątkowej drodze do rodzicielstwa